Ota yhteyttä

Yhteydenottolomakkeen löydät tämän sivun alhaalta.

Tuotteitamme voi tilata verkkokauppamme kautta tai olemalla yhteydessä jälleenmyyjiimme eri puolella Suomea.

Uudenmaan alueella voit myös ottaa yhteyttä  helena@happydoglife.fi  tai laittamalla tekstiviestiä numeroon 040-6632633 (tehdessäni töitä koirien kanssa pääsen huonosti vastaamaan puhelimeen, mutta viestin nähtyäni pyrin vastaamaan mahdollisimman pian) valjaiden sovitusta varten. Valjaiden sovitukset teemme kotikäyntinä Uudenmaan alueella.

Jotta valjaat varmasti olisivat oikean kokoiset, olisi suositus että valjaita pääsisi sovittamaan koirallesi. Jos sovitus ei onnistu meidän tai jälleenmyyjiemme kautta, voi valjaat tilata myös mittojen perusteella.

Alhaalla lista jälleenmyyjistämme:

KOKO UUSIMAA

- Happy Dog Life Oy  helena@happydoglife.fi

HELSINKI
- Koiraosteopaatti Hanna Kivinen   hanna.kivinen@koiraosteopatia.fi

HELSINKI, ESPOO, VANTAA

 - Onnelliset Tassut emilia@onnellisettassut.fi

TUUSULA
- Koirahieroja Katja Härmä  tmikatja.harma@gmail.com

PORVOO
- Nuuskula  Tiina Korhonen  tiedotteet@nuuskula.fi 
- Trimmaamo Dogis Nina Naapila  nina@dogis.fi

YPÄJÄ, FORSSA JA LOIMAA

- Eläinhieronta Toivon Tassut  Piia Toivola  piku.toivola@gmail.com

LOHJA
- Lohjan Koirakeskus  info@lohjankoirakeskus.fi

PORI
- Onnelliset Tassut  emilia@onnellisettassut.fi
Huom! Emilia toimii myös Pääkaupunkiseudulla :)

TURKU
- Koiranpolkka (Koirahieroja Anna Tuukkanen)  koiranpolkka@gmail.com

NAANTALI
- Mian Haukut (Kouluttaja Mia Tamminen)  mia@mianhaukut.com

PAIMIO
- Dogidea (Kouluttaja Sirpa Mäntylä)  sirpa.mantyla@gmail.com

NURMES, KUOPIO, KAJAANI, JOENSUU, LIEKSA, KUHMO, ILOMANTSI

- Piskin Parraaks  (Tanja Kalilainen)  piskinparraaks@gmail.com

JYVÄSKYLÄ
- Kingi & Kamu (Koirahieroja Erika Hankalin)  ehankalin@gmail.com

UUSIKAUPUNKI
- Tonin koirapalvelut (Kouluttaja Toni Nieminen)  toni@rakkaathukut.fi

KAINUUN ALUE/ KUUSAMO
- Kouluttaja ja koirahieroja Senja Kemppainen  Senja.kemppainen@gmail.com

ÄÄNEKOSKI
- Ongelmakoirakouluttaja Karoliina Malkamäki  karoliina@rakkaathaukut.fi

VEHMAA
- Wombatti-kauppa  wombattiposti@gmail.com

LAITILA
- Onnenkirsu (kouluttaja Riina Sosala)  riinasosala@gmail.com
- Lemmikkitarvike Paavo ( Erik Viljanen)  lemmikkitarvikepaavo@gmail.com

RANUA, ROVANIEMI JA LÄHIALUEET
- Eläinpalvelupp (Pirjo Pelkonen)  pirjo.pelkonen4@luukku.com